Centrum Szkoleniowo-Doradcze Anna Zaremba

Twój Sukces zaczyna się Tutaj
Skontaktuj się z nami

Biuro

Oświęcimski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Gospodarcza 24
32-600 Oświęcim

+48 500 606 244

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie szkoleń:

Kinga - tel.  533 593 228

Bartosz - tel. 796 501 504

Zapraszamy na nasz fan page na Facebooku Portal OZE, na którym publikujemy ciekawostki dotyczące branży odnawialnych źródeł energii.

Kobiety zainteresowane branżą fotowoltaiczną zapraszamy do dołączenia na naszą grupę na Facebooku Fotowoltaika Kobiecym Okiem.

Dane rejestrowe

Szkolenia OZE Anna Zaremba

ul. Modrzewiowa 12
32-608 Osiek
woj. małopolskie

NIP: 6381619046

DSC 5000fblogo

Anna Zaremba - właścicielka Szkolenia OZE

  • Właścicielka firmy Szkolenia OZE, która zajmuje się realizacją specjalistycznych szkoleń w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów jak i przedstawicieli handlowych, a także szkoleń biznesowych w obszarze branży fotowoltaicznej.
  • Pomysłodawczyni oraz organizatorka międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi ONLINE PV Conference&Expo https://www.pvconfexpo.pl skierowanej do branży fotowoltaicznej.
  • Współpracuje z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, skupia się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  • Swoją działalność realizuje w ramach marki Szkolenia OZE oraz fanpage’a Portal OZE, a także grupy na Facebooku skierowanej do kobiet Fotowoltaika Kobiecym Okiem.
  • Od 2008 roku związana z tematyką funduszy unijnych. Doradca w zakresie przedsiębiorczości oraz opracowania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej i biznes planów.

Jeśli masz jakieś pytania

Zachęcamy do skorzystania z Formularza Kontaktowego, dzieki któremy w wygodny dla siebie sposób prześlesz nam swoje pytania, a nasz pracownik odpowie Ci na nie w mailu zwrotnym lub dzwoniąc pod wskazany numer.

Copyright © SZKOLENIA OZE, Wszelkie prawa zastrzeżone