Witamy Cię na naszej stronie!

  Naszą Misją jest wesprzeć Cię w branży fotowoltaicznej
  Posiadamy Certyfikat jakości

  W ramach marki Szkolenia OZE realizujemy szkolenia w dziedzinie fotowoltaiki.

  Dzieki temu, iż posiadamy sieć kontaktów z firmami z branży fotowoltaicznej, w tym instalatorami, dystrybutorami komponentów oraz firmami handlowymi pomożemy Ci w rozpoczęciu pracy w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy wsparcie w zakresie praktyki na montażach z wykwalifikowanymi instalatorami.

  Jesteśmy organizatorem międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi Online PV Conference&Expo.

  Prowadzimy fan page na Facebooku Portal OZE oraz grupę Fotowoltaika Kobiecym Okiem, do której zapraszamy wszystkie kobiety z banży fotowoltaicznej.

  Nasz zespół szkoleniowców to najwyższej klasy, wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, wieloletni wykładowcy szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych, doradcy w zakresie konfiguracji i instalacji fotowoltaicznych, kadra inżynieryjna jednego z głównych zakładów energetycznych (projektanci instalacji energetycznych i fotowoltaicznych). Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą, współpracującą z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej. Nasze szkolenia są transparentne i pozbawione treści marketingowych i handlowych; skupiamy się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.

  Nasze Certyfikaty

  Zapraszamy do współpracy!

  Co oferujemy?


  Szkolenia

  Oferujemy specjalistyczne szkolenia w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów, jak i handlowców

  Zaświadczenia o ukończeniu szkolenia

  Zaświadczenie od nas, jako akredytowanego przez UDT organizatora szkoleń, które uprawnia Cię do ubiegania się o Certyfikat instalatora mikroinstalacji OZE wydawanego przez Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)

  Przygotowanie do Egzaminu

  1-dniowe szkolenie przygotowujące do egzaminu na uprawnienia elektroenergetyczne Gr. 1 Dozór, Eksploatacja wraz z możliwością zdania egzaminu w tym samym dniu

  Szkolenia przygotowujące do egzaminu UDT w zakresie Certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych

  Najlepszą kadrę trenerską i doradczą

  Wykwalifikowanych, akredytowanych przez UDT trenerów – praktyków w branży fotowoltaicznej

  Konsultacje

  Możliwość bezpłatnej konsultacji w dniach, w których odbywają się szkolenia

  Mentoring

  Oferujemy dodatkowo Mentoring w zakresie wejścia na rynek fotowoltaiczny, który prowadzony jest przez praktyków z branży

  Nasi Eksperci i Trenerzy

  • Piotr Faltus

   Wieloletni wykładowca szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych, doradca w zakresie konfiguracji instalacji fotowoltaicznych, projektant instalacji fotowoltaicznych.
  • Marcin Niemiec

   Przedsiębiorca prowadzący firmę usługową w branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, wieloletni wykładowca szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych, praktyk - instalator systemów fotowoltaicznych.
  • Szymon Zaremba

   Przedsiębiorca prowadzący firmę handlowo – usługową w branży odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika i pompy ciepła), wieloletni wykładowca szkoleń teoretycznych i praktycznych z zakresu systemów fotowoltaicznych, praktyk - instalator systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, autor konstrukcji pod systemy fotowoltaiczne.

  Copyright © SZKOLENIA OZE, Wszelkie prawa zastrzeżone