Klienci o nas

Opinie i referencje

Referencje firm i instytucji

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych:

Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Bardzo dobre wytłumaczenie od strony teoretycznej oraz praktycznej. Warto, polecam!!

~ Łukasz

„Profesjonalni wykładowcy. Profesjonalne prowadzenie wykładów.”

~ Bogusław

Szkolenie przebiegło sprawnie, przez wykwalifikowanych prowadzących. Na każde zadane pytanie uzyskałem odpowiedź, co rozwiało moje wątpliwości. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera.

~ Łukasz

Szkolenie rewelacyjne. Zadowolenie pod każdym kątem. Mam nadzieję, że w przyszłości będę miał okazję dalej się doszkalać w waszej organizacji

~ Mariusz

Super atmosfera. Bardzo przydatne informacje

~ Andrzej

Profesjonalnie trenerzy. Miła atmosfera

~ Wojtek

Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Członkowie zespołu to bardzo sympatyczne i pomocne osoby, do których można zwrócić się z każdym nawet najbardziej głupim i prostym pytaniem

~ Kamil

Wiedza instruktorów na wysokim poziomie. Bardzo miła atmosfera. Polecam

~ Cezary

„Bardzo rzeczowe oraz profesjonalne podejście do szkolenia i przekazania wierdzy. Miła atmosfera. Czas spędzony w miłym towarzystwie z fajnym podejściem prowadzących”.

~ Gabriel

„Bardzo dobrze przygotowane szkolenie. Duża partia materiału – cennych informacji, przedstawionych w przystępny sposób. Bardzo wysoki poziom szkolenia”.

~ Tomasz

„Myślę, że szkolenie jak na początku przygody z PV było odpowiednim krokiem” 

~ Daniel

„Kompletne, szczegółowe i profesjonalne podejście do tematów. Duża wiedza trenerska oraz przedstawione przykłady z doświadczenia zawodowego. Merytoryczne oraz gruntowne szkolenie.”

~ Piotr

„Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, w sposób który umożliwia przyswojenie bardzo dużej ilości informacji, część praktyczna umożliwia nabycie odpowiedich umiejętności instalatorskich”.

~ Przemek

„Polecam szkolenie, bardzo merytoryczne i rzeczowe”  

~ Rafał

” Zajęcia w dobrej atmosferze, wiele przydatnych informacji”

~ Antek

„Bardzo dobre szkolenie! Polecam 🙂 Dużo wiedzy.”

~ Marek

„Bardzo fachowo i profesjonalnie przeprowadzone szkolenie”

~ Michał

„Szkolenie było bardzo merytoryczne i interesujące, została przyswojona bardzo duża ilość wiedzy, jaka jest potrzebna w dziedzinie fotowoltaiki” 

~ Bartłomiej

„Szkolenie przebiegało w miłej atmosferze, 100% zaangażowania obu stron, polecam na 100%”

~ Michał

„Kompedium wiedzy i profesjonalne podejście prowadzących oraz praktyka na zewnątrz przygotowały mnie do egzaminu UDT oraz pozwoliły posiąść wiedzę”

~ Mariusz

„Jestem zadowolony ze szkolenia. Z całą pewnością dodało mi brakujących informacji oraz rozwiało wątpliwości odnośnie projektowania.”

~ Bartosz

„Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze, prowadzący merytorycznie i dokładnie objaśnili całość zagadnienia.”

~ Paweł

„Profesjonalni wykładowcy. Profesjonalne prowadzenie wykładów.”

~ Bogusław

Super sala szkoleniowa, dużo wiedzy teoretycznej. Polecam.”

~ Dawid

„Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania” 

~ Daniel

Przebieg szkolenia z czystym sumieniem mogę uznać za bardzo dobry. Przygotowanie merytoryczne, jak i zajęcia praktyczne, odzwierciedlały synergię wiedzy. Wiele aspektów z zakresu fotowoltaiki zostało rozwianych po zadaniu nawet błahych pytań. Atmosferę zajęć budował bardzo pozytywny stosunek wykładowców do kursantów, co pozwoliło zdobywać wiedzę w sposób łatwy i szybki. Muszę dodać, że platforma internetowa, która została udostępniona na zajęciach, spowodowała jaśniejsze spojrzenie na modelowanie w 3D.

~ Łukasz

Super sala szkoleniowa, dużo wiedzy teoretycznej. Polecam.”

~ Dawid

Szkolenie dla przedstawicieli handlowych z branży fotowoltaicznej:

„Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie.” Trzy dni dają odpowiedni zakres wiedzy w temacie fotowoltaiki’. 

~ Bartosz

„Było super, ogromny zasób wiedzy.”

~ Dawid

„Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Każdy z prowadzących przekazał dużo potrzebnej wiedzy. Polecam”.  

~ Michał

„Szkolenie przydatne, merytoryczne; wykładowcy mli i pomocni, chętnie udzielają odpowiedzi na zadawane pytania. Ogólnie wszystko ok. Będę polecał :)”

~ Wojtek

„Dużo przydatnej wiedzy, z której na pewno skorzystam, co przełoży się na sprzedaż”. 

~ J. Broński

„Szkolenie bardzo rzeczowe i bardzo przydatne. Mimo tego, że jest to szkolenie dla przedstawicieli handlowych, poruszane są kwestie montażowe, które jest bardzo fajną opcją.” 

~ Łukasz  

„Szkolenie było odpowiednio przygotowane pod względem programu zajęć – czas trwania był wystarczający, a wiedza dobrze przekazana. Dużo treści teoretycznych oraz praktycznych, co bardzo mnie zadawala”. 

~ Oliwia

„Rzeczowo na temat w przyjacielskiej i luźnej atmosferze.”

„Bardzo merytoryczna wiedza dobrze dopasowana do tematyki szkolenia. Bardzo polecam wszystkim!”

„Super przygotowani trenerzy, zajęcia praktyczne i teoretyczne na najwyższym poziomie. Po zakończeniu kursu czuję, że znam zagadnienia fotowoltaiki 100 razy lepiej.”

„Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Ogrom wiedzy, którą wykorzystam w przyszłości. Trenerzy posiadają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać. Polecam.”

„Szkolenie w 100% spełniło moje oczekiwania. Dużo wiedzy merytorycznej połączonej z wiedzą praktyczną. Bardzo dobre przygotowane szkolenie sprzedażowe. Jestem mega zadowolony.”

„Bardzo dobre szkolenia, świetny stosunek jakości do ceny. Dla amatorów jak ja to idealny początek w temacie PV. Bardzo ciekawi trenerzy, świetne zajęcia praktyczne, super catering. Na pewno polecam kurs i Centrum.”

„Szkolenie na wysokim poziomie. Wiedza nabyta podczas szkolenia pomoże w wykonywanej pracy. Jestem bardzo zadowolony i będę polecał znajomym.”

„Zakres szkolenia, opis merytoryczny zdecydowanie wyróżnia się (pozytywnie) na tle innych firm szkoleniowych. W praktyce realizacja programu szkolenia spełnia oczekiwania. Polecam.”