Szczegóły usługi

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • szczegółową weryfikację CV Kandydatów
  • weryfikację umiejętności sprzedażowych
  • badanie motywacji kandydata do zmiany pracy
  • dopasowanie do kultury organizacji.

 

Realizujemy standardową rekrutację polegającą na pozyskaniu Kandydatów z rynku w ramach naszych kontaktów oraz dedykowanych ogłoszeń rekrutacyjnych.

Nasza firma przygotowuje raport na temat każdego rekomendowanego Kandydata uwzględniający przebieg kariery zawodowej, wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz motywację do podjęcia zatrudnienia, możliwy termin podjęcia współpracy z Klientem, oczekiwania finansowe Kandydata wraz z bonusami i dodatkowym pakietem oraz wszelkie dodatkowe uwagi konsultantów na temat Kandydata mające istotne znaczenie przy podjęciu decyzji o jego zatrudnieniu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą szkoleniową, specjalizującą się w organizacji akredytowanych szkoleń dla branży fotowoltaicznej,  konferencji oraz przeprowadzeniem procesu rekrutacji dla branży odnawialnych źródeł energii.

Rekrutacja jest procesem bardzo czasochłonnym. My jesteśmy zarówno teoretykami jak i praktykami tego biznesu, wiemy że czas odgrywa tu największą rolę.

Na co dzień pracujemy w branży odnawialnych źródeł energii, mamy stały kontakt z firmami z branży oraz osobami zarówno wdrażającymi się do branży OZE, jak i poszukującymi nowego miejsca zatrudnienia, czy nowych zleceń. Naszą przewagą jest to, że organizujemy kompleksowe szkolenia dla przedstawicieli handlowych z branży fotowoltaicznej, dzięki czemu mamy możliwość pozyskania kandydatów do pracy w branży spośród klientów naszych szkoleń, a także możemy Państwu zaproponować kompleksowe przeszkolenia potencjalnych Kandydatów do pracy.

Nasi rekruterzy posiadają 10 letnie doświadczenie w rekrutacji. Potrafimy „wyłowić perełki” tam gdzie na pierwszy rzut oka ich nie widać. To co najbardziej pochłania czas to weryfikacja CV i rozmowy z kandydatami.

Usługa rekrutacyji w branży OZE:

  Zapytaj nas o cenę


Zamów usługę

Porozmawiajmy o szczegółach szkolenia:

 

Monika Perek:

tel. 533 593 228

e-mail: monika.perek@szkoleniaoze.com.pl

 

Anna Faltus

tel. 500 606 244

e-mail: szkolenia@szkoleniaoze.com.pl