Referencje

"Bardzo fajne i merytoryczne szkolenie. Kadra z ogromnym "plecakiem" doświadczenia, wiedzy i praktycznych porad przy doborze i montażu instalacji. Catering mega smaczny."

Marcin, GAMA Emilia Gawryluk

"Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie. Bardzo dobre wytłumaczenie od strony teoretycznej oraz praktycznej.  Warto, polecam!!!"

"Przebieg szkoleia z czystym sumieniem mogę uznać za bardzo dobry. Przygotowanie merytoryczne, jak i zajęcia praktyczne, odzwierciedlały synergię wiedzy. Wiele apsketów z zakresu fotowoltaiki zostało rozwianych po zadaniu nawet błahych pytań. Atmosferę zajęć budował bardzo pozytywny stosunek wykładowców do kursantów, co pozwoliło zdobywać wiedzę w sposób łatwy i szybki. Muszę dodać, że platforma internetowa, która została udostępniona na zajęciach, spowodowała jaśniejsze spojrzenie na modelowanie w 3D." Łukasz

"Szkolenie przebiegło sprawnie, przez wykwalifikowanych prowadzących. Na każde zadane pytanie uzyskałem odpowiedź, co rozwiało moje wątpliwości. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera".

Katarzyna Kapusta, Solar Polstar

"Pomimo sceptycznego nastawienia dowiedziałem sie wiele ważnych technicznych szczegółów związanych z fotowoltaiką. Polecam wszystkim instalatorom wziąć udział w takim szkoleniu."

Jerzy, Zakład Usług Elektrycznych i Sanitarnych Jonatan Frank


Copyright © SZKOLENIA OZE, Wszelkie prawa zastrzeżone