Szkolenia OZE Anna Zaremba

Jesteśmy akredytowanym przez UDT ośrodkiem szkoleniowym.

 

Biuro

Oświęcimski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Gospodarcza 24
32-600 Oświęcim

+48 500 606 244

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane rejestrowe

Szkolenia OZE Anna Zaremba

ul. Modrzewiowa 12
32-608 Osiek
woj. małopolskie

NIP: 6381619046

DSC 5000fblogo

Anna Zaremba - właścicielka Szkolenia OZE

  • Właścicielka firmy Szkolenia OZE, która zajmuje się realizacją specjalistycznych szkoleń w zakresie systemów fotowoltaicznych zarówno dla instalatorów jak i przedstawicieli handlowych, a także szkoleń biznesowych w obszarze branży fotowoltaicznej.
  • Pomysłodawczyni oraz organizatorka międzynarodowej konferencji połączonej z targami wystawienniczymi ONLINE PV Conference&Expo https://www.pvconfexpo.pl skierowanej do branży fotowoltaicznej.
  • Współpracuje z szerokim gronem ekspertów z branży fotowoltaicznej oraz elektrycznej, skupia się na rzetelnym i merytorycznym przekazaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  • Swoją działalność realizuje w ramach marki Szkolenia OZE oraz fanpage’a Portal OZE, a także grupy na Facebooku skierowanej do kobiet Fotowoltaika Kobiecym Okiem.
  • Od 2008 roku związana z tematyką funduszy unijnych. Doradca w zakresie przedsiębiorczości oraz opracowania wniosków o dofinansowanie działalności gospodarczej i biznes planów.

 

KONTAKT W SPRAWIE SZKOLEŃ I MENTORINGU

 

Kinga Danek

 

Kinga Danek - Twój doradca ds. rozwoju w branży fotowoltaicznej

tel. 533 593 228

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DSC 5196 Bartosz Karpiński

 

Bartosz Karpiński - Twój doradca ds. rozwoju w branży fotowoltaicznej

tel. 796 501 504

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeśli masz jakieś pytania

Zachęcamy do skorzystania z Formularza Kontaktowego, dzieki któremy w wygodny dla siebie sposób prześlesz nam swoje pytania, a nasz pracownik odpowie Ci na nie w mailu zwrotnym lub dzwoniąc pod wskazany numer.

Copyright © SZKOLENIA OZE, Wszelkie prawa zastrzeżone