Usługi REKRUTACYJNE dla FIRM z branży OZE

 • Szczegóły tel. 500 606 244

  Jesteśmy firmą szkoleniową, specjalizującą się w organizacji akredytowanych szkoleń dla branży fotowoltaicznej,  konferencji oraz przeprowadzeniem procesu rekrutacji w oparciu o naszą autorską metodę dedykowaną branży odnawialnych źródeł energii.

  Rekrutacja jest procesem bardzo czasochłonnym. My jesteśmy zarówno teoretykami jak i praktykami tego biznesu, wiemy że czas odgrywa tu największą rolę.

  Na co dzień pracujemy w branży odnawialnych źródeł energii, mamy stały kontakt z firmami z branży oraz osobami zarówno wdrażającymi się do branży OZE, jak i poszukującymi nowego miejsca zatrudnienia, czy nowych zleceń. Naszą przewagą jest to, że organizujemy kompleksowe szkolenia dla przedstawicieli handlowych z branży fotowoltaicznej, dzięki czemu mamy możliwość pozyskania kandydatów do pracy w branży spośród klientów naszych szkoleń, a także możemy Państwu zaproponować kompleksowe przeszkolenia potencjalnych Kandydatów do pracy.

  Nasi rekruterzy posiadają 10 letnie doświadczenie w rekrutacji. Potrafimy "wyłowić perełki" tam gdzie na pierwszy rzut oka ich nie widać. To co najbardziej pochłania czas to weryfikacja CV i rozmowy z kandydatami.

  Ze swojej strony gwarantujemy:

  - szczegółową weryfikację CV Kandydatów

  - weryfikację umiejętności sprzedażowych

  - badanie motywacji kandydata do zmiany pracy

  - dopasowanie do kultury organizacji.

  Realizujemy standardową rekrutację polegającą na pozyskaniu Kandydatów z rynku w ramach naszych kontaktów oraz dedykowanych ogłoszeń rekrutacyjnych.

  Drugą z metod rekrutacji jest organizacja warsztatów, realizowanych autorską metodą, które mają na celu weryfikację umiejętności interpersonalnych, kompetencji oraz kwalifikacji zawodowych w praktyce, tzw. Assessment Center. W ramach warsztatów kandydaci będą przechodzić przez serię zadań oraz pracować nad realizacją określonego celu/rozwiązaniem określonego wyzwania w firmie Klienta. W czasie wykonywania zadań kandydat obserwowany jest przez trenerów, których zadaniem jest zidentyfikowanie pożądanych umiejętności, kwalifikacji, czy postaw Kandydatów. Podczas warsztatów pracujemy nad danym wyzwaniem w firmie, rozwiązaniem określonego problemu (cel ten ustalamy przed warsztatami wspólnie). 

  Wartości dodane kreatywnej rekrutacji:

  1. Możliwość przyjrzenia się kandydatom przez personel firmy oraz udzielenie rekomendacji (przygotowujemy Państwa pracowników do roli obserwatorów).

  2. Wypracowanie rozwiązania określonego wyzwania/problemu w firmie (najlepsze efekty daje sytuacja, w której uczestnicy wcześniej ze sobą nie pracowali).

  3. Integracja zespołu pracowników firmy z potencjalnymi kandydatami.

  4. Otrzymanie certyfikatu dla uczestników projektu.

  5. Pozytywny wizerunek firmy, która poszukuje pracowników.

  6. Raport dot. rekrutowanych osób.

  Nasza firma przygotowuje raport na temat każdego rekomendowanego Kandydata uwzględniający przebieg kariery zawodowej, wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz motywację do podjęcia zatrudnienia, możliwy termin podjęcia współpracy z Klientem, oczekiwania finansowe Kandydata wraz z bonusami i dodatkowym pakietem oraz wszelkie dodatkowe uwagi konsultantów na temat Kandydata mające istotne znaczenie przy podjęciu decyzji o jego zatrudnieniu.

   

  Jeśli chciałbyś zlecić rekrutację pracowników z branży odnawialnych źródeł energi zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy:

  Anna Zaremba

  tel. 500606244
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Copyright © SZKOLENIA OZE, Wszelkie prawa zastrzeżone